Stanislava Blatova

Gimė: 1922, Mirė: 1990

Kapinės Joniškės kapinės Rodyti „Google Maps“
Rodyti „Waze“
Kvartalas 036
Eilės nr.
Kapavietės nr. 0038

Svarbios datos

  • Gimimo data: 1922
  • Mirties data: 1990
Nuotraukų ir duomenų atnaujinimas

Prieinamos paslaugos:

Kapaviečių priežiūra ir tvarkymas

Kartu su partneriais Pamenu.lt pasirūpinsime periodiniu arba vienkartiniu kapo tvarkymu. Mūsų specialistai ne tik atliks būtinus kapo priežiūros darbus (nuvalys paminklą, nugrėbs lapus, sutvarkys želdinius ir kita), bet ir uždegs atminimo žvakutę bei pasidalys atlikto darbo rezultatu. Jei turėsite pastabų, operatyviai įgyvendinsime jūsų pageidavimus.

Skaitmeninė žvakutė

Tvarus pasirinkimas velioniams atminti. Tausojant visų mūsų Lietuvos gamtą, vietoje įprastos žvakės kviečiame uždegti skaitmeninę, kuri taps jaukiu atminimo simboliu ir padės išvengti aplinkos taršos.

Kaip tai veikia? Prisidėję prie šios iniciatyvos, vieną mėnesį matysite degančią žvakutę prie jūsų pasirinktos kapavietės nuotraukos. O mes, Cemety.lt komanda, kartu su organizacija „Hold Earth“ jūsų vardu pasodinsime Lietuvoje medį. Kai pasodinsime, gausite tikslias koordinates, kurioje Lietuvos vietoje jis augs, galėsite aplankyti bet kuriuo metu. Ši informacija taip pats išliks prie bendros kapavietės informacijos. 

1 žvakutė/ 1 medis - 7 Eur;
3 žvakutės/ 3 medžiai - 19 Eur;
5 žvakutės/ 5 medžiai - 29 Eur;

 

Atsiskaitymas banko pavedimu. 

Gavėjas UAB Kapinių valdymo sprendimai

Banko sąskaita LT987300010146807986

Mokėjimo paskirtyje nurodyti "Duomenų atnaujinimas, velionis Vardas Pavardė, el.pašto@adresas, kapinių pavadinimas"

Paminklo QR kodas

Šiuolaikinis būdas įamžinti atminimą.

Suskaitmeninę per milijoną kapų, sustodami prie kiekvieno kapo vis pagalvojame – kokia šeimos istorija slypi už iškaltų vardų, gimimo ir mirties datų? Iš asmeninės patirties žinome, kad lieka vis mažiau žmonių ir artimųjų, kurie atsimena visas istorijas. Todėl gimė idėja, kaip išsaugoti visą šeimos ar velionio istoriją ir perduoti ją ateities kartoms.

Išmanus juvelyro sukurtas QR ženklinimas papuoš jūsų artimųjų paminklą ir išsaugos visą tekstinę ar vaizdinę informaciją, kurią patys nuspręsite pridėti.

 

 Video kaip veikia QR kodas

 

Kaina 150 Eur + 10 eur/metus už informacijos saugojimą.

 

 

Atsiskaitymas banko pavedimu. 

Gavėjas UAB Kapinių valdymo sprendimai

Banko sąskaita LT987300010146807986

Mokėjimo paskirtyje nurodyti "QR kodas, velionis Vardas Pavardė, el.pašto@adresas, kapinių pavadinimas"

CEMETY įsipareigoja saugoti ir gerbti jūsų privatumą. Skaityti daugiau Mūsų privatumo politika nustato pagrindą, kuriuo remiantis mes tvarkysime jūsų asmens duomenis, kuriuos mes iš jūsų gauname arba kuriuos jūs pateikiate. Prašome atidžiai perskaityti privatumo politiką, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir praktiką tvarkant jūsų asmens duomenis ir tai, kaip mes juos tvarkome. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos 2016 m. balandžio 27 d. reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) bei kitas taikomas duomenų tvarkymo taisykles, duomenų valdytojas yra SIA „CEMETY”, registracijos Nr. 40103618951, registruotas Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu parapija, Latvija, LV-2133. Jei jūs turite kokių klausimų dėl jūsų duomenų ir kaip mes juos tvarkome, prašome rašyti mums el. paštu info@cemety.lv , info@cemety.lt arba mūsų adresu.