Juozas Juknevičius

Gimė: 1896 Mirė: 1941

Taip pat žinomas(-a) kaip:

  • Juknevičiai
Kapinės Kristaus Karaliaus katedros kapinės Rodyti „Google Maps“
Rodyti „Waze“
Kvartalas 84
Eilės nr. 007
Kapavietės nr. 003

Nuotrauka nėra prieinama

Empty image

Prieinamos paslaugos:

Skaitmeninė žvakutė

Siekant saugoti velionių atminimą ir tausojant visų Mūsų Lietuvos gamtą, vietoje įprastos žvakės kviečiame uždegti skaitmeninę žvakutę už šiuos velionis.    Prisidėję prie šios iniciatyvos - vieną mėnesį matysite degančią žvakutę prie kapavietės nuotraukos, Jūsų vardu kartu su organizacija Hold Earth pasodinsime Lietuvoje medį, gausite tikslias koordinates, kurioje Lietuvos vietoje jis augs ir galėsite aplankyti, bet kuriuo metu. Ši informacija taip pats išliks prie kapavietės bendros informacijos.

Paminklo QR kodas

Išmaniam atminimo išsaugojimui.   Suskaitmeninę virš 1 milijono kapų, sustodami prie kiekvieno kapo, vis pagalvojame - kokia šeimos istorija slypi už iškaltų vardų, gimimo ir mirties datų. Iš asmeninės patirties matome, kad vis lieka mažiau žmonių ir artimųjų tarpe, kurie atsimena visas istorijas. Todėl gimė įdėja, kaip išsaugoti visą šeimos ar velionio istoriją ir perduoti ją ateities kartomis.    Išmanus juvelyro sukurtas QR ženklinimas papuoš Jūsų artimųjų paminklą ir savyje išsaugos visą tekstinę ar vaizdinę informaciją, kurią patys nuspręsite pridėti.   

Pamenu.lt

Kapaviečių priežiūra ir tvarkymas visoje Lietuvoje.

CEMETY įsipareigoja saugoti ir gerbti jūsų privatumą. Skaityti daugiau Mūsų privatumo politika nustato pagrindą, kuriuo remiantis mes tvarkysime jūsų asmens duomenis, kuriuos mes iš jūsų gauname arba kuriuos jūs pateikiate. Prašome atidžiai perskaityti privatumo politiką, kad suprastumėte mūsų požiūrį ir praktiką tvarkant jūsų asmens duomenis ir tai, kaip mes juos tvarkome. Pagal Europos Parlamento ir Tarybos 2016 m. balandžio 27 d. reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) bei kitas taikomas duomenų tvarkymo taisykles, duomenų valdytojas yra SIA „CEMETY”, registracijos Nr. 40103618951, registruotas Straumēni 3-15, Zaķumuiža, Ropažu parapija, Latvija, LV-2133. Jei jūs turite kokių klausimų dėl jūsų duomenų ir kaip mes juos tvarkome, prašome rašyti mums el. paštu info@cemety.lv , info@cemety.lt arba mūsų adresu.